Tovább a tartalomra Akadálymentes verzió Normál verzió

Ügyfélszolgálat: 80/922-334
Műszaki hibabejelentés: 80/922-333 ugyfel@alfoldviz.hu | muszakihiba@alfoldviz.hu

Kiválasztás folyamata

Közvetlenül jelentkezhet meghirdetett állásajánlatainkra, melyeket az Álláslehetőségek menüpontban talál.
Kérjük, hogy minden esetben fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint kísérőlevéllel jelentkezzen, melyeket a hr@alfoldviz.hu  e-mail címre küldjön el.

Adatbázisunkba is jelentkezhet

A hozzánk jelentkezők anyagát - erre irányuló nyilatkozatuk alapján - a benyújtástól számított két évig megőrizzük és kizárólag a toborzással és kiválasztással kapcsolatban használjuk fel. Ha ez alatt az idő alatt végzettségének és gyakorlatának megfelelő pozíció válik szabaddá társaságunknál, pályázóként kezeljük. Az adatbázisba történő jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, kísérőlevelét és adatbázisunkban tartáshoz hozzájáruló nyilatkozatát a következő elérhetőségek valamelyikére:

Elérhetőségünk:

ALFÖLDVÍZ Zrt.
HR Osztály
5600 Békéscsaba, Dobozi út 5.
Email: hr@alfoldviz.hu

Mi történik a jelentkezést követően?

Társaságunk meghirdetett pozícióit szakmai önéletrajz, illetve ha külön jelezzük, motivációs levél megküldésével lehet megpályázni a hirdetésben szereplő e-mail címen. A beérkezett jelentkezéseket a HR Osztály munkatársai értékelik.

Ha az önéletrajzban feltüntetett végzettség és tapasztalat megfelel a hirdetett munkakör elvárásainak, a pályázónak lehetősége nyílik személyes találkozóra a HR Osztály szakembereivel, valamint az adott szakterület vezetőjével.

A meghirdetett pozíciók többségében több alkalmas kiválasztást alkalmazunk, melyről tájékoztatjuk a jelölteket:

  • személyes interjú
    • A személyes interjún lehetőség nyílik a kölcsönös bemutatkozásra.
  • felmérések, kérdőívek (személyiség-, kommunikációs, motivációs,  és szakmai felmérések és kérdőívek)
    • A tesztek, felmérések segítségével még inkább lehetőségünk nyílik arra, hogy több oldaláról megismerhessük a pályázót.
  • szituációs feladatok
    • Bizonyos munkakörök esetében szituációs feladatokkal modellezzük a napi munkavégzésben való megfelelést.
  • munka alkalmassági mintafeladatok

A jelentkezők részére a benyújtott pályázati anyaguknak személyes adatok védelmét biztosító kezeléséről tájékoztatást adunk.
A kiválasztási döntés eredményéről a kiválasztási folyamat végén is minden jelentkezőt értesítünk.